Naujienos Eksponatai Edukacija Bičiuliai vizija Kontaktai Žaislų muziejus En News Exhibits Education Friends Vision Contacts Žaislų muziejus En

Savaitgalis su Pasaka. Legenda apie Gedimino sapną

Kūrybinės dirbtuvėlės bei kino seansas visai šeimai!

„Savaitgalis su Pasaka”- ikimokyklinio amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirti teatralizuoti pasakų skaitymai, muzikiniai žaidimai, dailės pažinimas, žaislų kūrimas, lėlių spektakliai bei visuomet puiki nuotaika ir kūrybinga draugija. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Šį sekmadienį, 14:30 val., dirbtuvėles ves „Žaislų muziejus“, kuris rengia edukacines programas apie žaislus, jų istoriją, žaislų atspindžius valstybės istorijoje ir tautinius herojus. „Žaislų muziejus“ pristatys profesionalaus dailininko iliustruotą pasakojimą mažiesiems „Legenda apie Gedimino sapną“. Tai yra 40 minučių pasakojimas apie vieną iš garsiausių Lietuvos legendų, kurį baigiame kūrybiniais darbeliais: pasakotojas pasakoja legendą per projektorių rodydamas ant sienos iliustracijas ir kartu kviečia vaikus įsijausti į legendos aplinką bei situaciją. Čia vaikai sprendžia, ant kokio žirgo tą dieną išjojo kunigaikštis Gediminas, ar švietė saulė, o gal dangus buvo debesuotas...

Po dirbtuvėlių dalyviai kviečiami žiūrėtifilmą „Berbriuko nuotykiai“, pasakojančiu istoriją apie laukinės gamtos gyvenimą.Visi filmo veikėjai - „Saguenay" draustinio, esančio ant Saint Jean ežero kranto Kanadoje, gyventojai.

Kino teatras „Pasaka“, PUŠKU PUŠKU salė

Renginio trukmė: 2 – 2,5 val.

Bilietų kaina: 15 Lt