KOVO MĖNESIO RENGINIAI

Kovo 8 dieną, penktadienį, 17: 30 ŽONGLIRAVIMAS

Pamokėlė norintiems išmokti vikriai mikliai tiksliai žongliruoti su kamuoliukais. Kamuoliukus pasigaminsite ir išsinešite namo.

Kaina dalyviui 20 Lt.

Kovo 9 dieną, šeštadienį, 11:30 KARTONINIŲ AUTOMOBILIŲ DIRBTUVĖS

Tereikės atsinešti petnešas ir kartoninę dėžę. Iš dirbtuvių išvažiuosite su naujausio modelio automobiliu.

Mama/Tėtis + mažasis dalyvis = 30 Lt

Kovo 10 dieną, sekmadienį, 12 :00 ILIUSTRUOTA LEGENDA APIE GEDIMINO SAPNĄ

Muziejaus lankytojai dalyvaus interktyviame pasakojime apie legendinį kunigaikštį Gediminą, jo pranašingą sapną ir miesto kūrimą. Pasakojimas itin tinka mažiausiems lankytojams.

Kovo 15 dieną, penktadienį, 17:30 PINHOLE FOTOAPARATŲ DIRBTUVĖS

Pasigaminsite pati paprasčiausią ir netikėčiausią veikiantį fotoaparatą, darantį tikras nuotraukas.

Kaina dalyviui 20 Lt.

Kovo 23 dieną, šeštadienį, 15 val. LINKSMI ŽAISLAI IŠ SENŲ KOJINIŲ

Nereikia išmesti nei senų kojinių, nei pėdkelnių. Išsiskalbkite jas ir muziejuje pasigamsinte naują naminį gyvūnėlį.

Kaina dalyviui – 20 Lt. Mama/tėtis+mažasis dalyvis=30 Lt

Kovo 24 dieną, sekmadienį, 12 val. TEATRAS ŽALIA VARNA –

SPEKTAKLIS „ELELNYTĖ IR TRIGALVIS“

Minint dvi gražias datas – kovo 21 LĖLININKŲ dienos ir kovo 27 Tarptautinės TEATRO dienos – muziejuje įvyks spektaklis vaikams su drožtinėmis skulptūrinėmis lėlėmis.

Teatro „Žalia varna" etnokultūros programos spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką, skirtas ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams. Spektaklyje veikia skulptūriškos iš medžio išdrožtos lėlės, kurios telpa į kraitinę skrynią. Aktorė įtraukia vaikus į pasakos veiksmą: kartu dainuoja daineles, prašo vaikų pagalbos kovoje su trigalviu. Spektaklio trukmė 35 min.

Pjesės autorė, režisierė ir aktorė – Aurelija Čeredėjevaitė/Čeredaitė, skulptorius ir medžio drožėjas – Robertas Bartašius, kostiumo dailininkė – Dalia Dokšaitė, kompozitorius – Vidmantas Bartulis.

Mama/tėtis+mažasis dalyvis=30 Lt

Kovo 30 dieną, šeštadienį, 12:00 VELYKŲ TRADICIJOS.

DIRBTUVĖS SU PASAKOJIMAIS

Muziejaus lankytojai dalyvaus kūrybinėse dirbtuvės, gaminsis tradicinius velykų žaisliukus ir kartu klausysis apie žinomas ir nežinomas velykines tradicijas.

DIRBTUVIŲ DALYVIAI PO UŽSIĖMIMŲ IR SPEKTAKLIO

TURĖS PROGOS PATYRINĖTI VISĄ ŽAISLŲ MUZIEJŲ!

Norintiems registruotis į dirbtuves ir spektaklį, prašome parašyti info@zaislumuziejus.lt